UFC Dana White Ngannou

Dana White na temat Francisa Ngannou: „Dogadanie się z tym gościem…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Sytuacja Francisa Ngannou nie jest najlepsza. Były mistrz kategorii ciężkiej odrzucił wszelkie propozycje od UFC i postanowił nie przedłużać kontraktu z najlepszą ligą MMA na świecie. Mijają kolejne tygodnie i miesiące, a Ngannou zamiast przygotowań do kolejnej walki musi zastanawiać się nad tym czy nie wpadnie w impas, gdy wkrótce oferty od promotorów przestaną wpływać.

W związku z tym, że Ngannou wciąż nie związał się umową z nowym pracodawcą dziennikarze postanowili zapytać Danę White’a czy istnieją szanse na to by Francis powrócił do organizacji UFC.

Prezes najlepszej ligi MMA na świecie przekreślił taką możliwość mówiąc:

„Nie. Pracowaliśmy z tym gościem przez dwa lata, przez tak długi czas próbowaliśmy mu zakontraktować walkę. Dogadanie się z tym gościem jest absolutnie niemożliwe. On nigdy więcej nie zawalczy już w UFC. To on podjął taką decyzję, jeden z moich najlepszych ludzi Hunter Campbell miał chyba z 75 kolacji biznesowych z tym zawodnikiem, zaoferowaliśmy mu wszystko co mogliśmy, traktowaliśmy go z szacunkiem, chcieliśmy by z nami został, ale teraz ten statek już zatonął.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments