dana white krytykuje wielkie gwiazdy ufc

Dana White krytykuje wielkie gwiazdy UFC: „Tych dwóch gości chciało zniszczyć naszą firmę!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Dana White udzielił wywiadu BigBoy TV. W trakcie rozmowy dyrektor zarządzający organizacją UFC mocno skrytykował wielkie gwiazdy najlepszej ligi MMA na świecie. Kogo miał na myśli White?

Dana White udzielił długiego wywiadu BigBoy TV. W trakcie dyskusji dyrektor zarządzający organizacją UFC wrócił pamięcią do momentu, w którym wielkie gwiazdy próbowały zniszczyć to co bracia Fertitta oraz White wspólnie budowali.

White otwarcie wymienił dwa nazwiska, a w przypadku jednego z zawodników powiedział:

„Tito Ortiz, kiedy on walczył z Chuckiem Liddellem. Jako promotor nie powinieneś kibicować żadnej ze stron jednak w tym wypadku szczerze czekałem na to, aż Chuck mu wpie*doli. W stu procentach! W bardzo krytycznym momencie, kiedy budowaliśmy ten sport i organizację UFC było dwóch gości, którzy chcieli zniszczyć naszą firmę. To Tito Ortiz i Randy Couture. Ku*wa z tymi dwoma po prostu nie da się współpracować.”

Zarówno Ortiz jak i Couture to byli mistrzowie UFC, którzy rozstali się z organizacją w złej atmosferze. White przyznał, że w pewnym momencie zarówno bracia Frank i Lorenzo Fertitta oraz on sam bardzo lubili i doceniali Ortiza jednak ten pomimo podpisania kontraktu na walkę potrafił podczas fight week domagać się dodatkowych przelewów na 150 tysięcy dolarów.

Co do Couture’a ten przez wiele lat był twarzą organizacji, stoczył szesnaście walk mistrzowskich i był mistrzem dwóch kategorii wagowych. Odszedł z UFC będąc niezadowolonym z oferowanych mu warunków kontraktowych.

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Galę UFC Vegas 79: Rafael Fiziev vs. Mateusz Gamrot obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce wieczoru gali UFC Vegas 79 bukmacherzy nie widzą faworyta. Szanse obu zawodników zostały wycenione na takim samym poziomie!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments