Dana White krytykuje Meraba

Dana White krytykuje Meraba: „Jeśli nie chcesz rywalizować to UFC nie jest miejscem dla ciebie.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Dana White został zapytany o jedną z ostatnich wypowiedzi Meraba Dvalishvilego, który podkreślił, że jest gotów odrzucić title-shota jeśli to zapewniłoby możliwość rewanżu Aljamainowi Sterlingowi. Szef organizacji UFC nie był zadowolony z tych słów i skrytykował Gruzina.

Aljamain Sterling i Merab Dvalishvili są klubowymi kolegami i już wcześniej zapewniali, że nie zamierzają ze sobą walczyć. „Funkmaster” mówił, że po walce z Seanem O’Malleyem przejdzie do kategorii piórkowej co utoruje Merabowi drogę do walki o pas dywizji koguciej.

W jednej z ostatnich wypowiedzi Gruzin powiedział, że odrzuciłby title-shota jeśli to oznaczałoby, że Aljamain Sterling otrzyma szansę zrewanżowania się O’Malleyowi za porażkę. Dana White, prezes organizacji UFC został zapytany przez dziennikarzy o słowa Dvalishvilego.

Jak można było się spodziewać szef najlepszej ligi MMA na świecie nie był zadowolony z tonu wypowiedzi Meraba i mocno go skrytykował:

„Wszyscy w tym pomieszczeniu i każdy kto będzie oglądał te video wie jakie mam zdanie na temat tego gówna. Dlaczego w ogóle rozpocząłeś przygodę z tym sportem jeśli twoje nastawienie mentalne jest na takim poziomie? 'Nie chcę tytuły, nie potrzebuję tego, jesteśmy przyjaciółmi…’. Merab możesz być przyjaciółmi z wszystkimi w tym biznesie, Jest w nim wielu dobrych ludzi, jednak w tym sporcie nie chodzi o przyjaźń, a o wyłonienie tego kto jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Jeśli nie chcesz rywalizować to UFC nie jest miejscem dla ciebie. Powinieneś być gdzie indziej, są inne organizacje, które nie dbają o to co robią zawodnicy i jak podchodzą do tematu, jednak na takie rzeczy nie ma miejsca tutaj.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments