dana white komentuje odwołanie mcgregor vs chandler

Dana White komentuje odwołanie walki McGregor vs Chandler oraz wybór zastępcy Chimaeva!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2024

Dana White skomentował zamieszanie związane z odwołaniem walki McGregor vs Chandler oraz poszukiwaniem zawodników na zastępstwo.

W ostatnich dniach w biurze organizacji UFC tęgie głowy rozmyślały nad zestawieniami, które uratują gale w Rijadzie oraz UFC 303. Ostatecznie kontuzjowanego Khamzata Chimaeva zastąpił Ikram Aliskerov. W przypadku starcia McGregora z Chandlerem podjęto decyzję o zdjęciu walki z rozpiski i ogłoszeniu nowego main eventu – Alex Pereira vs Jiri Prochazka 2.

Dyrektor organizacji UFC wyraźnie podkreślił, że nie zamierza już więcej ogłaszać żadnych walk z udziałem Conora McGregora dopóki ten nie będzie w pełni zdrowy.

– Taki to jest biznes. Tak to wygląda. Od tego momentu nie będę mówił o powrocie Conora dopóki nie będzie zdrowy i nie będzie u niego wszystko w porządku. Potem zobaczymy jak to będzie wyglądać i zrobimy to co należy.

Szef UFC odniósł się również do poszukiwania zastępstwa za Khamzata Chimaeva na premierową galę UFC w Arabii Saudyjskiej.

– Mieliśmy tylko kilka dni do UFC w Arabii i znaleźliśmy zastępstwo w postaci Ikrama Aliskerova, 15-1, jest muzułmaninem i przegrał tylko z Khamzatem Chimaevem, każdy w dywizji odmawiał i tylko on zgodził się na walkę z Robertem Whittakerem. Jestem bardzo zadowolony z jakości tej walki.

Pojedynek Whittaker vs Aliskerov możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

Robert Whittaker
VS
Ikram Aliskerov
1 1.65
2 2.25
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments