Dana White atakuje NFL starzy głupcy

Dana White atakuje zarząd NHL: „Starzy pier*oleni głupcy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 czerwca 2023

Dana White należy do części prezesów zarządzających wielkimi ligami, którzy doskonale rozumieją siłę mediów społecznościowych. Prezes organizacji UFC zaatakował najwyżej postawionych pracowników hokejowej ligi NHL, którzy należą do drugiej grupy.

Dana White jest bez wątpienia jednym z współtwórców sukcesu UFC. Aktualnie prezes najlepszej ligi MMA na świecie skupia się także na promocji i rozbudowie swojego nowego „dziecka”, czyli Power Slap. Choć Power Slap stracił umowę telewizyjną ze stacją TBS to firma, w której zawodnicy toczą „walki” na przysłowiowe liście radzi sobie doskonale na platformie TikTok.

W rozmowie z influencerami z grupy Nelk Boys Dana White zaatakował zarząd NHL sugerując, że najlepsza hokejowa liga świata wykręca zdecydowanie mniejsze zasięgi w social mediach niż Power Slap. White winą obarczył za to właśnie staroświeckie podejście ludzi odpowiedzialnych za najważniejsze decyzje w NHL.

„Jebać ich. To starzy pierdoleni głupcy. Nie mają pojęcia co dzieje się na świecie. Nie mają pojęcia o nowej generacji, o tym jak dotrzeć do młodzieży. Nic kurwa nie wiedzą. Wiecie ile miały totalne wyniki wyświetleń materiałów video w trakcie finałów konferencji NHL? Zaledwie 25 milionów, dla porównania Power Slap wykręcił 90 milionów. Dlatego wszyscy co pierdolą, razem z dziennikarzami… jebać ich wszystkich. NHL nie chce Nelk Boys u siebie? Nie ma problemu, macie u mnie miejsce chłopaki.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments