BELLATOR

Dan Henderson będzie promował wspólny event Monster Energy i Bellatora

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jedna z żywych legend światowego MMA – Dan Henderson, wieloletni zawodnik UFC podąży ścieżką podobną do tej jaką w ostatnim czasie przeszli tacy zawodnicy jak Chael Sonnen, Wanderlei Silva czy Randy Couture.

Popularny „Hendo” pojawi się 19-20 maja na NASCAR All Star Race Weekend, gdzie odbędzie się gala pod szyldem Monster Energy Bellator MMA Fight Series. Jest to kolejne wydarzenie „produkowane” wspólnie przez producenta napojów energetycznych oraz organizację MMA. Henderson wraz z Tito Ortizem będą rozdawać autografy 19 maja i spotkają się z fanami, następnie 20 maja pojawią się w okolicach klatki podczas wspomnianej „małej” gali, na której w walce wieczoru wystąpią Allen Crowder i Robert Neal. Bellator rozważy zakontraktowanie tych utalentowanych zawodników na stałe zależnie od tego jak zaprezentują się na gali.

Wspomniany Henderson póki co korzysta z emerytury jednak kto wie czy wkrótce nie skusi się na powrót do zawodowego MMA i występy w klatce organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera.

Comments are closed.