Damian Piwowarczyk KSW

Damian Piwowarczyk po KSW 80: „Frustrowało mnie jak uderzyłem go z 20 razy…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 marca 2023

Damian Piwowarczyk na gali KSW 80 w Lubinie przełamał złą passę. Damsyn zaprezentował się wyśmienicie i posłał na deski Bartłomieja Gładkowicza. Co po walce miał do powiedzenia Piwowarczyk?

Damian Piwowarczyk wchodził do klatki KSW na gali w Lubinie po dwóch kolejnych porażkach. Można zatem śmiało powiedzieć, że dla utalentowanego zawodnika była to walka o pozostanie w szeregach federacji KSW.

Piwowarczyk nie zawiódł i spisał się doskonale brutalnie demolując Bartłomieja Gładkowicza. Relację z walki oraz video ze skończeniem znajdziecie tutaj. KSW 80: Piwowarczyk brutalnie rozbił Gładkowicza [VIDEO]

Co po walce powiedział Piwowarczyk?

„Uwierz mi, że wyglądało to źle przynajmniej z mojej perspektywy. Nie widziałem jego twarzy jak się zakrywał, ale jak udawało się dostrzec to patrzę a coraz większa demolka na twarzy, trochę już mnie to frustrowało jak go uderzyłem z 20 razy i mi nie chciał paść. Zaczynała mnie łapa boleć, teraz czuję, że boli mnie ręka nie wiem czy jej nie złamałem, ale to nic mam jeszcze drugą.”

Natomiast tak „Damsyn” skomentował wcześniejsze złe występy i to jak przekładało się to na jego życie:

„Wiadomo teraz mnie to odbuduje jako zawodnika, jako człowieka. Pojawiły się jakieś tam myśli smutne, zwątpienia, oczywiście nie chciałem się wycofać z tego sportu, ale zaczynałem się troszeczkę bać o swoją przyszłość bo jestem taki, że raczej postawiłem wszystko na jedną kartę, a nie że gdzieś się rozwijam w jakiś innych gałęziach no i super, to o to chodziło.”

Zostaw ocenę
0
0