Damian Janikowski wytypował main event GROMDA 13! „Przytrzyma, wytrzyma, zmęczy i ubije” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 25 maja 2023

Już jutrzejszego wieczoru na gali GROMDA 13 poznamy najlepszego bijoka w walkach na gołe pięści. Każdy ma swój typ na ten pojedynek, a swój podał też Damian Janikowski.

Kolejny krwawy piątek zbliża się wielkimi krokami. Już jutro 26 maja w Mieście Grzechu dojdzie do wielce wyczekiwanego starcia: Don Diego vs Balboa. Obaj panowie są niepokonani w organizacji GROMDA i przed kilkoma laty mierzyli się już ze sobą w kickboxingu. Tamtego wieczoru nie został wyłoniony zwycięzca.

Transmisja GROMDA 13 na żywo dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Damian Janikowski typuje main event GROMDA 13!

Ten pojedynek elektryzuje wszystkich kibiców walk na gołe pięści. Każdy, kto choć trochę śledził GROMDĘ, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kim są Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik. Nie każdemu łatwo jest wskazać zwycięzcę tego starcia, choć większość typuje pierwszego z bijoków.

Podobnego zdania jest Damian Janikowski. Zawodnik KSW mierzył się z „Don Diego” pod koniec ubiegłego roku i pokonał go w MMA na przestrzeni 3. rund. Medalista igrzysk olimpijskich wierzy jednak, że to właśnie Mateusz wygra na GROMDA 13, o czym opowiedział w studio Fansportu TV:

Myślę, że przez nokaut techniczny na przestrzeni trzech rund – albo i dłużej – wygra „Don Diego” Kubiszyn. Przytrzyma, wytrzyma, zmęczy swojego rywala i ubije.

Zostaw ocenę
3
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments