damian janikowski szanuję pawła jest normalnym gościem daje dobry przykład dziecku

Damian Janikowski: „Szanuję Pawła, jest normalnym gościem. Daje dobry przykład dziecku”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2024

Damian Janikowski chce pokonać Pawła Pawlaka i odebrać mu pas mistrzowski KSW. Mimo iż Pawlak jest jego rywalem to Damian mocno szanuje Pawła za podejście do życia.

Damian Janikowski i Paweł Pawlak zmierzą się w walce wieczoru gali XTB KSW 96 w Łodzi. 20 lipca na szali położony zostanie pas mistrzowski KSW w kategorii średniej. Janikowski chce wziąć rewanż i odebrać rywalowi tytuł.

Damian szanuje rywala jednak wierzy w to, że po dobrej bitce uda mu się poddać lub ubić ciosami Pawlaka.

– Mam duży szacunek i respekt do Pawła, ponieważ bił się w UFC i był mistrzem innej organizacji. W każdej płaszczyźnie jest dobry, potrafi się odnaleźć. Staję przed bardzo dużą szansą. Śniło mi się, że w drugiej rundzie poddałem go trójkątem rękami, a tak samo przed walką z Romanowski śniło mi się, że z nim wygram i porozbijam go w parterze, więc idealnie. Będzie dobra bitka – wymiana, on pada na ziemię, jest lekko podłączony, dobijam go albo kończę trójkątem i tyle. To będzie walka na najwyższym sportowym poziomie, z dużym szacunkiem do siebie.

Aktualne kursy bukmacherskie na walkę Pawlak – Janikowski 2 znajdziecie u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Paweł Pawlak
VS
Damian Janikowski
1 1.44
2 2.79

Damian Janikowski docenia Pawła Pawlaka nie tylko za dobry poziom sportowy, lecz również za to jakim jest człowiekiem poza klatką i jakie ma podejście do życia i do rodziny.

– Za to chyba najbardziej Pawła szanuję, że jest normalnym gościem, dobrym zawodnikiem, a przede wszystkim wspaniałym mężem i ojcem. Daje dobry przykład swojemu dziecku.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments