Córka Dany White’a dostała groźby! Natychmiastowa reakcja szefa UFC

S
0
Opublikowano: 25 listopada 2022

Z Daną Whitem lepiej nie zadzierać! Prezydent największej federacji UFC zrobi wszystko, by chronić swoich najbliższych. Wszyscy mogli o tym przekonać się w ostatnich dniach.

Niejednokrotnie bywa krytykowany chociażby za wypłaty dla zawodników, czy niektóre zestawienia, jak przy okazji walki Chimaev vs. Diaz. Nie ma jednak najmniejszych wątpliwości, że ze świecą szukać takiego promotora.

Na przestrzeni ostatnich dni Dana White miał niemałe powody do złości. Na jego Instagramie można było zobaczyć screenshoty z groźbami skierowanymi w stronę jego córki! 16-letnia Savannah mogła jednak spać spokojnie – jej ojciec natychmiast wszystkim się zajął.

– Czy ktokolwiek z was zna ten wredny kawał g*wna o nicku @loganmurphyfuctheufc, jeśli tak, to proszę was o jak najwięcej informacji na jego temat. Chce atencji? To ją dostanie – napisał White publikując ujęcia na Instagramie. Fani natychmiast rzucili się na pomoc

W dosłownie kilka godzin post prezydenta UFC zniknął, ale pojawił się nowy, z krótkim komunikatem: „MAMY GO„. Post został wkrótce usunięty. Kto stał za groźbami w kierunku córki Dany White’a?

Tym okazał się być były fighter między innymi Bellatora, Brandon Bender. Amerykanin, który ostatni pojedynek stoczył przed dwoma laty jeszcze jakiś czas temu pracował w UFC Gym mieszczącym się w Los Angeles. Na jego profilu można było zobaczyć opis obrażający największą federację MMA na świecie.

Amerykański dziennikarz Alex Behunin wrzucił na Twittera screeny z odpowiedzią Dany White’a na jeden z komentarzy fake-konta Bendera oraz Adama Sedlocka, prezesa siłowni UFC.

– Dla jasności, Brandon nie pracuje już w najszej placówce. Nasze drogi rozeszły się 75 dni temu. Jego obecne nieobliczalne zachowanie jest przykre i nie okazuje szacunku – napisał Sedlock.

– P***DOL SIĘ, je*any kawałku g*wna. Idę po ciebie, p***dolony ĆPUNIE. Grozić mojej 16 letniej córce????? – można było wyczytać w odpowiedzi prezydenta federacji.

Brandon Bender został już aresztowany za groźby skierowane do córki White’a przez policję Los Angeles.

Zostaw ocenę
0
0