Coraz większy faworyt w walce Paczuski vs Romanowski! Znamy kursy bukmacherskie na galę KSW 78

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 18 stycznia 2023

Już ostatnie dni dzielą nas od gali KSW 78 w Szczecinie, podczas której dojdzie do pojedynku pomiędzy Radosławem Paczuskim i Tomaszem Romanowskim.

Zawodnicy zmierzą się ze sobą w co-main evencie wydarzenia, natomiast walką wieczoru będzie starcie Michała Materli z Kendallem Grovem. Fightery stoczą rewanż i ponownie zmierzą się ze sobą w klatce KSW. Po raz pierwszy walczyli w 2013 rok i po decyzji sędziów w górę powędrowała ręka „Cipao”.

Gale KSW zobaczyć wyłącznie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal największej polskiej organizacji MMA masz możliwość oglądania innych wydarzeń sportowych, filmów oraz seriali.

Bukmacherzy wskazali faworyta

Aktualnie w kategorii średniej nie ma żadnego mistrza po tym, jak Roberto Soldić zwakował swoje pasy i podpisał kontrakt z ONE Championship. Romanowski jest przekonany, że zwycięstwo w najbliższym pojedynku sprawi, że w kolejnej walce zmierzy się o tytuł.

Mimo że „Tommy” w kategorii średniej stoczył dopiero jeden pojedynek, w którym przed czasem pokonał Cezarego Kęsika, to zajmuje aktualnie trzecią pozycję w rankingu. Jego rywal Radosław Paczuski znajduje się na siódmej pozycji, jednak w przypadku wygranej zaliczy duży awans.

Obaj zawodnicy lubią kończyć swoje pojedynki ciosami i można spodziewać się mocnych wymian w stójce. Romanowski, który wygrał 17 z 25 pojedynków ma za sobą świetną serię czterech zwycięstw, w których trzy razy wygrywał w pierwszej rundzie.

Jeśli chodzi o Paczuskiego, w MMA stoczył dopiero 5 pojedynków. Tylko raz zwyciężył przez decyzję, a pozostałe walki wygrał przez nokaut. Ostatni z nich zanotował na gali KSW 73, kiedy to w pierwszej odsłonie podbródkowym ustrzelił Jasona Radcliffe’a

Kursy bukmacherskie na walkę Romanowski vs Paczuski

Całą galę KSW 78 obstawisz bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł bez depozytu.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0