Conor McGregor Zhang Weili Xiaonan Yan

Conor McGregor zareagował na wieści o potencjalnej walce o pas w Chinach!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Conor McGregor za pośrednictwem twittera zareagował na wieści o potencjalnej walce o pas w kategorii słomkowej. Do starcia Weili Zhang i Yan Xiaonan miałoby dojść na gali w Chinach. Irlandczyk skomentował sprawę w sieci!

Dziś informowaliśmy was o tym, że Yan Xiaonan uzyskała od Dany White’a zapewnienie, że jeśli uda się doprowadzić do powrotu UFC do Chin to Xiaonan będzie mogła zawalczyć z Weili Zhang. UFC planuje powrót do wielkiego kraju z dużą galą!

Wpis o możliwym zestawieniu na szczycie kategorii słomkowej pań pojawił się na twitterowym profilu Women’s MMA Rankings. Dość niespodziewanie skomentował go były podwójny mistrz UFC.

Conor McGregor docenił możliwość doprowadzenia do takiego zestawienia i napisał:

„To byłoby niesamowite!”

Doprowadzenie do tego starcia pań miałoby zapewne ogromne znaczenie dla dalszego rozwoju MMA oraz marki UFC w Chinach. Conor McGregor, który poza startami w octagonie mądrze rozwija swoje biznesy wie jaką wartość miałoby zorganizowanie dużej gali PPV w Chinach.

Zapewne wkrótce przekonamy się czy Dana White oraz firma Endeavor zdołają doprowadzić do powrotu organizacji UFC do Chin.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments