conor mcgregor wyśmiał ilię topurię kim on jest

Conor McGregor wyśmiał Ilię Topurię: „Przypomina mi małego Lobova, kim on w ogóle jest?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2024

Conor McGregor nie jest fanem talentu i stylu wypowiedzi Ilii Topurii. Irlandczyk wyśmiał Gruzina sugerując, że posiadany przez niego mistrzowski pas nie ma żadnego znaczenia.

Conor McGregor rzadko porusza nazwiska zawodników, którzy nie uchodzą za największe gwiazdy. Wygadany Irlandczyk zwykle bowiem celuje w największe pojedynki. Teraz w jednej z ostatnich wypowiedzi dla Duelbits, McGregor wyśmiał Ilię Topurię.

Były podwójny mistrz organizacji UFC krytycznym tonem podsumował aktualnego mistrza dywizji piórkowej.

– Je*ać tego gościa. Na niego też mam wy*ebane. Przypomina mi małego upo*ledzonego Artema Lobova. Topuria mi go przypomina. Dwóch małych po*ebów.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że McGregor wbił szpilkę Topurii wytykając „El Matadorowi”, że niektórym kibicom może być ciężko sklasyfikować narodowość zawodnika.

Z mojej perspektywy Topuria nie jest mistrzem. Może i ma ten pas mistrzowski, ale to pas bez znaczenia. Nie widzę w nim nic, co by mnie przyciągało. Kim on jest? Gruzinem? Hiszpanem? Nawet nie wiem, skąd pochodzi, jaki kraj reprezentuje.

Po prostu przypomina mi Artema Lobova. Mały głupek. P*erdoli o milionach siedząc w aucie. Wydaje mu się, że wie o czym mówi, ale to tylko mały łysiejący dureń.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments