conor ujawnia ilość sprzedanych ppv na ufc 302

Conor McGregor ujawnia ilość sprzedanych PPV na UFC 302: Makhachev vs Poirier

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 12 czerwca 2024

Conor McGregor odniósł się do ilości sprzedanych PPV na walkę UFC 302. Irlandczyk ujawnił wynik sprzedaży PPV.

Dość niespodziewanie w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat wyników sprzedaży PPV wykręconych przez UFC 302. W main evencie tego wydarzenia zmierzyli się Islam Makhachev i Dustin Poirier. Info nie wyciekło od nikogo z obozu Dagestańczyka, ani z American Top Team czy z biura UFC.

Źródło jest zupełnie inne. Conor McGregor, były podwójny mistrz UFC postanowił podzielić się z kibicami posiadanymi przez siebie informacjami. Zaznaczmy jednak od razu, że mogą być one nie sprawdzone.

Conor McGregor zamieścił wpis na twitterze, w którym napisał:

– 500 tysięcy sprzedanych PPV na UFC 302. Nie dowieźli.

Conor McGregor wbił szpilkę duetowi Makhachev i Poirier używając zwrotu „a nothing burger”. Jest on stosowany wobec sytuacji, które zyskują wiele atencji i szumu jednak ostatecznie okazują się zupełnie nieistotnymi wydarzeniami, nie spełniając oczekiwań.

O ile walka Makhacheva z Poirierem stała na świetnym poziomie i pod tym względem nie ma co narzekać tak wynik sprzedaży PPV na poziomie 0,5 miliona faktycznie byłby rozczarowujący dla organizacji UFC. Przykładów nie trzeba daleko szukać, walka Usmana z Masvidalem sprzedała 1,3 miliona PPV. Jest również kilka walk kobiet które dwukrotnie przebiły wynik osiągnięty przez UFC 302.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
1 miesiąc temu

Conor TOP ale za dużo kontuzji. Już chyba nie zawalczy nigdy.