Conor McGregor ruga jednego z ekspertów. „Mały durniu, jesteś żałosny”

S
0
Opublikowano: 27 listopada 2022

Conor McGregor zapowiedział niedawno powrót do grona zawodników testowanych przez USADA, choć ma to nastąpić dopiero w lutym. Już jednak spotkał się z poważnymi oskarżeniami o niedozwolone środki!

Irlandczyk zapowiedział powrót do testów Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) w lutym, co jednak wywołało niemałą dyskusję. Dla wielu było to przyznanie się do zażywania niedozwolonych środków – po co przecież zapowiadać to na trzy miesiące przed datą?

Jednym z ekspertów, który uważa, ż McGregor jest na wspomagaczach jest Anthony Smith. Zawodnik kategorii półciężkiej goszcząc w podcaście Believe You Me przyznał, że przeszkadza mu fakt, iż „Notorious” po złamaniu nogi jest bliżej powrotu niż jego przyjaciel, Chris Weidman.

W ch*j mi to przeszkadza. Jakby, sam odłączył się od USADA. Robi się tak tylko z jednego powodu. Wygląda na naszprycowanego. Wszędzie zobaczyć możesz filmiki, na których pręży się do lustra. No i jest wielki! Szybko doszedł do siebie, naprawdę szybko. Weidman wciąż nie wydobrzał. Rozmawiałem z nim i wciąż ma problemy.

Były mistrz wagi średniej UFC doznał złamania w kwietniu ubiegłego roku, a więc 3 miesiące przed Conorem. Mimo wszystko nie widać, by Chris zbliżał się do powrotu do oktagonu. Smith uważa, że w przypadku Irlandczyka to wszystko jest zasługą odpowiednich środków.

Raczej nikogo nie zdziwi, że McGregorowi nie przypadł do gustu komentarz „Lionhearta”. „Notorious” na Twitterze wystosował kilka wpisów na Twitterze, w których beszta Anthony’ego Smitha.

Ten szczur gadał z Weidmanem, który przeszedł taką samą masakryczną kontuzję i wciąż cierpi z powodu komplikacji, i przeszkadza mu, że byłem w stanie wyzdrowieć i wrócić do normalnego życia. Jak wiele innych szczurów w tym sporcie cieszyłby się, gdybym nie był w stanie bawić się z moimi dziećmi jak dawniej.

Anthony, jesteś przegrywem. Niski jest procent kości, które zrastają się po takim złamaniu. Myślisz, k**wa, że myślę o czymkolwiek innym? Jestem najczęściej testowanym zawodnikiem w historii sportów walki. Dałem temu sportowi wszystko. Ty: nic!

Myślałem, że sam połamałeś ostatnio nogę, mały durniu – dodał McGregor w nawiązaniu do ostatniego urazy z walki Smith vs. Ankalaev. – Jesteś żałosny. Trzymaj się, k**wa, z dala od mojego nazwiska. Kutasie.

Irlandczyk zapowiedział też, że powstanie specjalny dokument, w którym zostanie przedstawiony powrót McGregora do pełni sprawności. Zapewne jednak, jeśli czymkolwiek się wspomagał, zostanie to wycięte. Póki co nie wiadomo, z kim dokładnie zmierzy się w pojedynku powrotnym.

Zostaw ocenę
0
0