McGregor odpowiada Hollowayowi

Conor McGregor odpowiada na słowa Maxa Hollowaya!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 kwietnia 2023

W ostatnich dniach Max Holloway wypowiedział się na temat walki, którą chciałby stoczyć. Hawajczyk powiedział, że liczy na rewanżowy pojedynek z Conorem McGregorem, z którym przewalczył pełen dystans. Irlandczyk znalazł wypowiedź Maxa zacytowaną przez jednego z fanów i odpowiedział na nią na twitterze!

Max Holloway kilka dni temu wypowiedział się na temat rewanżowej potyczki z Conorem McGregorem. Hawajczyk wyraża chęć na taki bój, podkreślając że był jedynym piórkowym, który przewalczył pełen dystans z Irlandczykiem. Szalony pomysł Hollowaya na rewanż z McGregorem! „Moglibyśmy zrobić to na zasadach…”

Oczywiście póki co matchmakerzy UFC ani myślą zestawiać taki pojedynek, gdyż Max wyzwał do boju Chan Sung Junga, a Koreańczyk zaakceptował propozycję wysuniętą przez Hollowaya. Drugim powodem dla którego nikt w najlepszej lidze MMA na świecie nie myśli teraz o pojedynku Holloway vs. McGregor 2 jest fakt, że Irlandczyk aktualnie wolałby walczyć w limicie kategorii półśredniej.

Conor McGregor natrafił w sieci na wypowiedź Hollowaya i postanowił się do niej odnieść. Oto co napisał na twitterze „Notorious” odpowiadając na słowa „Blesseda”:

„Nie ruszam się na emeryturę, więc definitywnie stoczymy taki pojedynek.”

https://twitter.com/TheNotoriousMMA/status/1651905370049351683
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments