Conor McGregor UFC

Conor McGregor obraża sławnych trenerów MMA: „Zahabi to mały dupek, Mike Brown to śmierdzący ku*as…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Conor McGregor zamieścił w sieci wpis, w którym obraził chyba wszystkich topowych trenerów MMA. Irlandczyk zaatakował sławnych trenerów, którzy doprowadzili wielu zawodników do tytułów mistrzowskich.

Conor zamieścił wpis na twitterze, a następnie go usunął. Jak wiadomo w internecie nic nie ginie gdyż fani i dziennikarze branżowi zza oceanu szybko zapisali screeny z wpisem McGregora.

„Notorious”, który jest byłym podwójnym mistrzem organizacji UFC najwyraźniej zapomniał o tym jak wiele gwiazd wychowali wymienieni trenerzy, zamiast tego natomiast mocno ich zwyzywał:

„Firas Zahabi to mały dupek, Trevor Wittman to człowiek tarcza, Javier Mendez to liżący dupę gruby kickbokser, Mike Brown to śmierdzący kutas, a Greg Jackson został przyłapany. To system trenera Kavanagha teraz rozbłysnął, w nadchodzących latach wszyscy się o tym przekonacie. Zaczynamy zbierać owoce ciężkiej pracy. Jeśli chcecie trenować to trenujcie u Kavanagha w SBG Ireland i u mnie. Jesteśmy skuteczni niczym fabryka ubijania masła.”

John Kavanagh to z kolei trener, który doprowadził McGregora do największych sukcesów. Widać, że Irlandczyk docenia umiejętności swego trenera, szkoda tylko, że przy okazji musiał zwyzywać legendarnych szkoleniowców.

Zostaw ocenę
0
0