McGregor o Ngannou w PFL

Conor McGregor o przejściu Francisa Ngannou do PFL!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Conor McGregor skomentował decyzję Francisa Ngannou o podpisaniu umowy z organizacją PFL. Były podwójny mistrz UFC wypowiedział się na temat decyzji Kameruńczyka, który zdecydował się na odejście z najlepszej ligi MMA na świecie.

Conor McGregor zwykle komentuje tylko największe wydarzenia w świecie MMA. Nie może więc dziwić fakt, że w trakcie rozmowy z dziennikarzem Arielem Helwanim Irlandczyk wypowiedział się na temat decyzji Francisa Ngannou o podpisaniu kontraktu z oganizacją PFL. Więcej na temat samego kontraktu Ngannou z PFL poczytacie tutaj. Szczegóły umowy Ngannou z PFL!

Co na temat decyzji mistrza kategorii ciężkiej UFC sądzi były podwójny mistrz najlepszej ligi MMA na świecie? Najwyraźniej „Notorious” ma mieszane uczucia związane z tym ważnym dla świata MMA momentem.

„Po pierwsze cieszę się, że Francisowi się powodzi. Posłuchajcie wciąż myślę, że najlepiej by było gdyby znalazł jakiś złoty środek z UFC. Problemem jest to z kim się zmierzy? Z kim zawalczy Ngannou by przyciągnąć zainteresowanie kibiców? Na ten moment nie widzę nikogo takiego w PFL.”

Zapytany o to co sądzi o fakcie, że Francis Ngannou zawarł w umowie klauzulę gwarantującą, że PFL wypłaci jego rywalowi pensję wysokości 2 milionów dolarów Conor McGregor powiedział:

„To bez wątpienia jest godne pochwały, naprawdę tak jak mówiłem cieszę się jego szczęściem natomiast moim zdaniem te całe ogłoszenie nie zrobiło szumu w mediach. Po prostu nie ma tam innego nazwiska, które sprawiłoby abym zaczął się tym interesować.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments