UFC

Colby Covington: „Cormier to legendarny zawodnik, jest dobrym człowiekiem. Miocić to strażak, mam do nich obu szacunek.”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Chyba pierwszy raz zdarzyło się tak by Colby Covington wypowiedział się pozytywnie na temat dwóch zawodników, co więcej obu tych fighterów zobaczymy w walce wieczoru gali UFC 252.

Mam wiele szacunku do Daniela Cormiera. Ma za sobą legendarną karierę, to wspaniały zawodnik. Napisałem o nim post na instagramie z dwa, może trzy lata temu. Pisałem wtedy, że to „naturalny GOAT”, czyli najlepszy zawodnik wszechczasów, który sięgał po największe trofea na czysto, bez stosowania sterydów, wszyscy inni mają sporo na sumieniu. Daniel to dobry człowiek, wzór do naśladowania. Życzę mu wszystkiego dobrego w ten weekend. Miocić to strażak, dla takich ludzi zawsze jestem życzliwy. On walczy o dobro mieszkańców swojej dzielnicy, miasta, a nawet całego kraju w sytuacjach gdy strażacy toczą bój z wielkimi pożarami w trakcie suszy. To najlepsi z najlepszych, ciężko jednoznacznie wskazać zwycięzcę, gdyż obaj są świetnymi fighterami jednak, gdybym miał wytypować nazwisko wygranego to stawiam na Cormiera.”

Comments are closed.