Colby Covington chce wystąpić na jednej gali z Jonem Jonesem! ” Kto nie chciałby tego zobaczyć? To czysty zysk”

S
0
Opublikowano: 29 marca 2023

Colby Covington w niedalekiej przyszłości ma otrzymać kolejną szansę w karierze na sięgnięcie po mistrzowski pas kategorii półśredniej. „Chaos” w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że ma nadzieję na wspólne konferencje z dawnym znajomym, Jonem Jonesem!

Popularny „Chaos” od czasu porażki w rewanżu z Kamaru Usmanem walczył tylko raz. Amerykanin ponad rok temu całkowicie rozbił Jorge Masvidala na przestrzeni 25. minut zgarniając wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów. Colby pojawił się też na niedawnej gali UFC 286, gdzie był rezerwowym do main eventu.

Na konferencji prasowej Dana White stwierdził, że to właśnie Covington będzie kolejnym pretendentem do mistrzostwa dywizji do 170. funtów. Co więcej, miały już zostać poczynione pierwsze kroki, a zza Oceanu dotarły pierwsze wieści, jakoby walka z Leonem Edwardsem mogłaby się odbyć podczas International Fight Week, czyli lipcowej gali UFC 290.

Colby’emu bardzo się ten pomysł podoba. Main eventem wydarzenia ma być starcie o tytuł królewskiej kategorii wagowej Jon Jones vs Stipe Miocic. Covington dobrze zna się z „Bonesem”, z którym lata temu za czasów studenckich dzielił pokój. Obecny mistrz wagi ciężkiej przyznawał kilkukrotnie, że nie przepada za „Chaosem”. Ten z kolei w wywiadzie dla MMA Fighting przyznał, że liczy na wspólne konferencje z dawnym znajomym.

„Patrzę na to, jak to wszystko się krystalizuje… International Fight Week, największa ze scen, największy spektakl i mówi się, że odbędzie się tam walka Jon Jones vs Stipe. A kto nie chciałby zobaczyć na jednej scenie mnie i mojego dawnego kumpla? Wiesz, jakie śmieszne by były konferencje? Idealne, to czysty zysk.”

„Będę gotowy. Jak będą chcieli, żeby wystąpił w co-main evencie UFC 290, to wystąpię. Cokolwiek zechcą. Czerwiec, kwiecień, sierpień, maj – cokolwiek postanowią szefowie UFC, decyzja należy do nich.”

Zostaw ocenę
0
0