Archiwum

Co się stało? – odc. 42

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

CSS

Na gali Deep – Tribe Tokyo Fight w stolicy Japonii, udanie powrócił japoński brawler Yoshiyuki Nakanishi [13-3] , który po upływie 15 minut pokonał niejednogłośną decyzją sędziów swojego rodaka, 35-letniego Younga Choi [16-10-2].
W walce wieczoru tejże gali: weteran Pride, UFC, Dream, Deep i Sengoku – Ryo Chonan [22-13] – wypunktował znanego z Bellatora, a tranującego w ATT – Dana Hornbuckle’a [24-7].

Imponującą passę zwycięstw kontunuuje rosyjski sambista Alexey Oleinik [47-9-1], który na jubileuszowej, 50-tej gali Pro FC zanotował ósme zwycięstwo z rzędu, szybko poddając znengo z walk z Polakami – Diona Staringa [28-10]. Wygląda na to, że 37-latek przeżywa drugą młodość, czego dowodem było niedawne poddanie dwukrotnego mistrza ADCC – Jeffa Monsona, dla którego z koleji była to pierwsza porażka przez poddanie od… 14 lat!
W wadze półśredniej Beslan Isaev [25-7] odprawił uderzeniami w pierwszej rundzie Alexandre Goncalvesa [12-8] z Teamu Nogueira.

Na gali Watch Out Combat Show 30 w Brazylii, Julio Cesar dos Santos [8-2-1] po raz drugi w karierze odprawił uderzeniami Andre Muniza [5-3]. Zawodnik trenujący w Fefel Team tym razem jednak nie potrzebował „pomocy” sędziego i rozprawił się z rywalem dzięki potężnym bombom w drugiej rundzie.

Znany z występu na gali MMA Attack 2, efektownie walczący Litwin – Sergej Grecicho [14-5-1] odniósł zwycięstwo przez poddanie na gali MMA Raju 12, pokonując w trzeciej rundzie zawodnika gospodarzy – Jorgena Matsi [6-2].