Archiwum

Co się stało? – odc. 27

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

CSS

W tym odcinku opiszemy gale: Pancrase FC 5 we Francji, Deep 62 w Japonii, Jungle Fight 51 w Brazylii i Legend FC 11 w Malezji, przyglądając się takim zawodnikom jak: Valentijn Overeem, Kostantin Gluhov, Dan Hornbuckle, Koji Ando czy Edimilson Souza. Zaczynamy!

w starciu dwóch znanych z występów w Polsce zawodników: pogromca Michała Kity za FAŁ – Kostia Gluhov [26-12] znokautował pogromcę Różalskiego z KSW – Valentijna Overeema [30-29] na gali PFC 5 w Marsylii. Walka poniżej:

Weteran Bellatora – Dan Hornbuckle [24-5] – odprawił przez decyzję mistrza Deep wagi półśredniej – Yuyę Shirai [23-13-1]. Walka odbyła się na gali Deep – 62 Impact w Tokio. W dywizji koguciej Daiki Hata [16-9-7] dopisał do dorobku kolejne zwycięstwo, odprawiając uderzeniami w drugiej rundzie weterana DREAM – Yoshiro Maeda [30-13-4]. Zawodnik z Freelance pozostaje niepokonany od 8 walk.

Znakomity piórkowy Edimilson Souza [13-3] już po raz drugi znokautował Fabiana Nogueirę [6-2]. Pod koniec pierwszej rundy brazylijski mistrz nokautu posłał trenującego w X-gym rywala na deski kończąc w ten sposób walkę. Walka miała na gali Jungle Fight 51 w Rio De Janeiro.

Na gali Legend FC – Legend Fighting Championship 11 w malezyjskim Kuala Lumpur: 28-letni lekki z Kraju Kwitnącej Wiśni
Koji Ando [8-3-2] przerwał doskonałą serię zwycięstw Jadamby Narantungalaga [8-3]. Dla mongolskiego kickboxera była to pierwsza porażka od 2006-go roku.