Ciekawa propozycja Alexandra Volkanovskiego dla Makhacheva! „Moja kolej na bycie wygwizdanym!” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 20 lutego 2023

Na kanale Alexandra Volkanovskiego pojawił się film z nagraniem zza kulis gali UFC 284. Widać też w nim spotkanie po walce z Islamem Makhachevem, podczas którego padła bardzo ciekawa propozycja!

W main evencie gali, która miała miejsce w australijskim Perth, mistrz kategorii piórkowej stanął przed szansą na zostanie kolejnym „champ-champem” w historii UFC. Alexander Volkanovski stoczył wyniszczającą, 25-minutową wojnę z dagestańskim królem wagi lekkiej.

Ostatecznie to ręka Islama Makhacheva powędrowała w górę, choć wielu kibiców i ekspertów uważa, że wynik równie dobrze mógł pójść na korzyść „The Greata”. Co ciekawe mimo wygranej, jak się spodziewano, Rosjanin nie zajął 1. miejsca w rankingu bez podziału na kategorie wagowe.

To wszystko sprowadza się oczywiście do jednego pomysłu, jakim jest natychmiastowy rewanż. O ile Makhachev nie ma klarownego pretendenta, o tyle tuż przed main eventem UFC 284 Yair Rodriguez poddał Josha Emmetta zdobywając tymczasowe mistrzostwo wagi piórkowej.

Islam i Alexander wyrazili chęć na stoczenie rewanżu. Australijczyk na swoim kanale YouTube opublikował wideo ukazujące kulisy minionego pay-per-view. Podczas spotkania bohaterów walki wieczoru już po walce, z ust „The Greata” pada ciekawa propozycja.

„Niski, ale silny” – zagadał do oponenta Makhachev.
„Zrobimy to jeszcze raz? Abu Dhabi, zasługujesz na rewanż w Abu Dhabi… Moja kolej na bycie wygwizdanym!” – odpowiada Volkanovski.

Póki co organizacja nie potwierdziła żadnej gali, która miałaby się odbyć w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w tym roku. Niewykluczone jednak, że takowa będzie miała miejsce, podobnie jak poprzednie wydarzenia, w okolicach października.

Zostaw ocenę
0
0