Chuck Liddell vs Jake Paul

Chuck Liddell na temat Jake’a Paula: „Nie chce ze mną walczyć. Jestem 53-letnim emerytem, ale nie miałby ze mną szans.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

Chuck Liddell kilkukrotnie wypowiadał się na temat Jake’a Paula. Ponownie stało się tym razem za sprawą wywiadu udzielonego InsideFighting. „The Iceman”, który ma wyraźny problem ze znalezieniem sobie zajęcia na emeryturze wciąż rozważa możliwość powrotu do MMA lub boksu.

Chuck Liddell jest bez wątpienia jedną z żywych legend światowego MMA. Amerykanin toczył boje zarówno w UFC jak i w PRIDE i zbudował swoją karierę w czasach, gdy eventy obu tych organizacji były nie tylko numerowane, lecz także posiadały rozbudowane tytuły jak: ’PRIDE 14: Clash of the Titans’ czy ’UFC 40: Vendetta’.

Choć „The Iceman” oficjalnie zakończył karierę w 2010 roku to w 2018 roku powrócił na trzeci pojedynek z Tito Ortizem. Teraz najwyraźniej od paru miesięcy Chuckowi chodzi po głowie starcie z Jakem Paulem.

„On nie chce walczyć ze mną w MMA, w ogóle nie chce ze mną walczyć. Jestem 53-letnim emerytem, ale nie miałby ze mną szans.”

Liddell zdaje sobie sprawę z tego, że Paul może wybrać jednego z młodszych zawodników, którzy wciąż są aktywni tak by uniknąć krytyki jednak Chuck dobrze wie o tym, że jego nazwisko wiele znaczy w świecie MMA i najwyraźniej chętnie stoczyłby kolejny bój w klatce.

Zostaw ocenę
0
0