Chris Curtis vs. Kelvin Gastelum UFC

Chris Curtis vs. Kelvin Gastelum na UFC 287!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Matchmakerzy organizacji UFC zestawili bardzo mocny pojedynek. Chris Curtis i Kelvin Gastelum zmierzą się na kwietniowej gali UFC 287 w Nowym Jorku. Pojedynek zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii średniej. Gala UFC 287 odbędzie się 8 kwietnia 2023 roku, a walka Chris Curtis vs. Kelvin Gastelum zapewne znajdzie się w głównej karcie.

Chris Curtis może się pochwalić bilansem 4-1 w UFC. „The Action Man” wliczając występy poza najlepszą ligą MMA na świecie zanotował w ostatnich dziesięciu walkach, aż dziewięć wygranych. Zawodnik z Cincinatti bez wątpienia jest na fali wznoszącej i z pewnością pomagają w tym katorżnicze treningi w Xtreme Couture.

Kelvin Gastelum znajduje się po przeciwnej stronie barykady. Zawodnik z Arizony w ostatnich sześciu występach zanotował bilans 1-5, a ponad to trzy kolejne planowane starcia z jego udziałem zostały odwołane przez co nie oglądaliśmy go w akcji od sierpnia 2021 roku.

Mimo znacznej przewagi doświadczenia w najlepszej lidze MMA na świecie po stronie Gasteluma warto zwrócić uwagę na fakt, że to Kelvin jest o cztery lata młodszy od Curtisa. Nie trudno też nie zwrócić uwagi na fakt, że Gastelum mierzył się ze zdecydowanie mocniejszymi oponentami, a przegrane Adesanyą czy Whittakerem ujmy mu nie przynoszą.

Gala UFC 287 odbędzie się 8 kwietnia w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku.

Zostaw ocenę
0
0