Oliveira vs. Dariush UFC 289 Kanada

Charles Oliveira vs. Beneil Dariush – na gali UFC 289 w Kanadzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2023

Pojedynek Charlesa Oliveiry z Beneilem Dariushem miał się odbyć na gali UFC 288. Brazylijczyk doznał jednak drobnego urazu i to zestawienie trzeba było odłożyć na późniejszy termin. Dana White ogłosił, że walka Oliveira vs. Dariush będzie nowym co-main eventem UFC 289 w Kanadzie!

Organizacja UFC już 10 czerwca powróci do Kanady. Na gali UFC 289 w Vancouver w walce wieczoru zmierzą się Amanda Nunes i Julianna Pena. Będzie to trzeci pojedynek pań, a jego stawką będzie pas mistrzowski kategorii koguciej.

Dana White ogłosił, że walka Charles Oliveira vs. Beneil Dariush, do której miało dojść na gali UFC 288 w Newark ostatecznie została przeniesiona na galę UFC 289 w kanadyjskim Vancouver. Wszystko przez drobny uraz Brazylijczyka, który w pewnym momencie sprawił, że „Do Bronx” musiał odpocząć od treningów na pewien czas.

Dariush był zły na UFC w ostatnich dniach i domagał się bezpośredniego title-shota na gali UFC w Abu Dhabi jednak matchmakerzy organizacji zdecydowali by utrzymać oryginalne zestawienie i doprowadzić do niego 10 czerwca na gali w Vancouver.

Oto co prezes UFC powiedział na temat nowego co-main eventu UFC 289 w Kanadzie:

„Jaram się tą walką i będzie ona miała wielki wpływ na dalszą rozgrywkę o mistrzostwo kategorii lekkiej.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments