sonenn teixeira prochazka

Chael Sonnen uważa, że Glover Teixeira nie dostanie natychmiastowego rewanżu z Jirim Prochazką

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 czerwca 2022

Chael Sonnen, były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC wypowiedział się na temat pojedynku Glovera Teixeiry z Jirim Prochazką. Amerykanin docenił fakt, że obaj zawodnicy mieli w tym starciu szansę na odniesienie zwycięstwa. Co ciekawe Sonnen uważa, że Brazylijczyk nie otrzyma natychmiastowej szansy na zrewanżowanie się Czechowi za porażkę poniesioną na UFC 275:

„Moim zdaniem Glover nie dostanie rewanżu. Nie zrozumcie mnie źle, wszyscy kochamy Glovera Teixeirę, problem w tym, że po jakiś czas po pojedynku Brazylijczyk zamieścił wpis na twitterze o treści: „rematch?” i oznaczył kilka osób w tym Danę White’a.
24 czy 48 godzin temu byłeś mistrzem kategorii półciężkiej, nie tak załatwiasz sprawy po przegranej walce, tym bardziej, że to nie było jednostronne widowisko. Powinien otwarcie powiedzieć, że on dał szansę Jiriemu, zgodził się na pojedynek z Prochazką, więc zwyczajnie rewanż mu się należy. Może Teixeira po prostu jest zbyt miły, albo uważa że zrobił swoje i dostanie ten rewanż za darmo.
Niestety tak nie działają media, po takim wpisie Teixeiry zainteresowanie potencjalnym rewanżem natychmiast osłabło, minie parę dni i ludzie wcale nie będą o tym pamiętać, zaczną się zastanawiać nad innymi rozwiązaniami. Tym bardziej, że inni zawodnicy domagają się walki z Prochazką, i nie boją się o tym otwarcie mówić.”

Zostaw ocenę
0
0