Chael o walce Conor McGregor Michael Chandler

Chael Sonnen: „Michael Chandler może pewnego dnia zrozumieć, że walka z McGregorem…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 kwietnia 2023

Chael Sonnen po raz kolejny poruszył temat walki trenerów The Ultimate Fighter. Tym razem jednak były pretendent do pasa mistrzowskiego UFC zastanawia się nad tym czy do tego starcia w ogóle dojdzie.

Michael Chandler i Conor McGregor pracują aktualnie w roli trenerów w nowym sezonie programu The Ultimate Fighter. Kilka dni temu Irlandczyk został zapytany przez dziennikarzy o to kiedy należy się spodziewać jego powrotu do octagonu. McGregor odpowiedział, że nastąpi to pod koniec wakacji. Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Conor McGregor ujawnił przybliżony termin walki z Michaelem Chandlerem!

Chael Sonnen zdaje się sugerować, że może być zupełnie inaczej. Zdaniem Amerykanina do pojedynku Chandlera z McGregorem może w ogóle nie dojść. Sonnen nawiązał także do tego, że wszelkie informacje przekazywane przez przedstawicieli UFC oraz samych zawodników póki co nie mają żadnego przełożenia na konkrety. Nie znamy ani kategorii wagowej, ani terminu walki.

Amerykanin zwrócił uwagę na to, że nie da się zmusić McGregora do powrotu do octagonu jednak trzeba podkreślić, że to wszystko ma wpływ na karierę rywala, z którym „Notorious” ma się zmierzyć:

„Michael Chandler pewnego dnia się obudzi i zrozumie, że walki z Conorem nie ma, co oznacza, że nie ma w ogóle przed sobą żadnego pojedynku. Jako fighter, który toczy kasowe boje i jako głowa rodziny będzie musiał poszukać rozwiązania. Z kim zatem powinien się zmierzyć? A co jeśli Conor wróci w późniejszym terminie i zmierzy się z kimś innym? A może Irlandczyk wcale nie planuje już powrotu do octagonu?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments