Cejudo reaguje na nagranie McGregora! „Widziałem groźniejszych ludzi po puszce Bud Lighta” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Conor McGregor skomentował występ Henry’ego Cejudo na UFC 288 i przekazał mu kilka porad. „Triple C” zdecydował się ostro odpowiedzieć Irlandczykowi!

Były podwójny mistrz UFC powrócił po blisko trzyletniej przerwie i stanął do walki o odzyskanie tytułu kategorii koguciej. Cejudo zamknął usta wszystkim tym, którzy spodziewali się „zardzewienia”. Stoczył wyrównany pojedynek z Aljamainem Sterlingiem, jednak przegrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Głos na temat tego starcia zabrało wiele osób, a jedną z nich był Conor McGregor. Irlandczyk zamieścił na Twitterze usunięty już wpis, w którym naśmiewał się z „Triple C”.

„Najłatwiejsza kasa, jaką kiedykolwiek zarobiłem. Aljo wyszedł bez zadrapania! Gratulacje, Funk Master! Henry jest dobrym fighterem, ale niech już skończy z tym gadaniem. Gość ma mniej niż 20 walk w karierze. Te jego zwody i inne, hahaha, o mój boże, naucz mnie tego geniuszu lol. Robił szpagaty jak striptizerka i został powalony na d*pę, hahaha, dobre to było.”

„The Notorious” był ewidentnie w świetnym humorze po porażce Cejudo. Zamieścił też wideo z poradą dla Henry’ego pokazując prostą zmianę pozycji. McGregor odniósł się w ten sposób do analitycznych nagrań „Triple C”, które ten zamieszcza po różnych walkach.

„Stary, dzięki temu byś go k**wa sprzątnął! Ekipa sprzątająca zmywałaby go z maty. Nazywam się Trener MacDaddy i nie biorę nic za lekcje, bo już jestem ustawiony.”

Henry’emu Cejudo trash talk nie jest obcy i Amerykan szybko odpowiedział na nagranie.

„Hej, Conor McGregor, masz tak małą wiedzę o grapplingu, że nie umiesz nawet zdać czystej próbki moczu. Widziałem groźniejszych ludzi po puszce Bud Lighta.”

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments