carlos ulberg wypadł z rozpiski ufc 303 roman dolidze

Carlos Ulberg wypada z rozpiski UFC 303! Jest szybkie zastępstwo

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 czerwca 2024

Niestety mamy kolejne złe informacje dotyczące gali UFC 303. Carlos Ulberg nie zawalczy na UFC 303. W miejsce kickboksera do rozpiski wskoczył Roman Dolidze.

Patrząc na to jak bardzo zmieniła się karta walk gali UFC 303 śmiało można powiedzieć, że jakaś klątwa padła na wydarzenie UFC w Las Vegas. Zmieniał się już main event, a także co-main event. Pierwotnie w walce wieczoru mieli się zmierzyć Conor McGregor i Michael Chandler, których zastąpili Alex Pereira i Jiri Prochazka.

Teraz doszło natomiast do kolejnej zmiany w pojedynku zakontraktowanym w limicie kategorii półciężkiej. Najpierw w karcie walk było mocne starcie Jamahal Hill vs Khalil Rountree, jednak ten drugi wypadł z rozpiski po wpadce dopingowej.

Rountree został zastąpiony przez Carlosa Ulberga. Niedługo po tym kontuzji kolana nabawił się Jamahal Hill. W miejsce byłego mistrza wskoczył Anthony Smith. Teraz natomiast okazało się, że z karty wypadł Carlos Ulberg. Ostatecznie w octagonie zmierzą się zatem Anthony Smith i Roman Dolidze, który wskoczył do rozpiski na tydzień przed wydarzeniem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments