carlos ulberg nowym rywalem jamahala hilla ufc 303

Carlos Ulberg nowym rywalem Jamahala Hilla na UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 maja 2024

Jamahal Hill otrzymał nowego rywala na galę UFC 303 w Las Vegas. Były mistrz kategorii półciężkiej zmierzy się z Carlosem Ulbergiem.

Carlos Ulberg (10-1) stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Niepokonany od sześciu walk „Black Jag” zmierzy się 29 czerwca z Jamahalem Hillem na gali UFC 303.

Ulberg w ostatnim występie na gali UFC w St. Louis potrzebował zaledwie 12 sekund na posłanie Alonzo Menifielda na deski. Szybka robota i skończenie walki bez urazów sprawiły, że na stole Nowozelandczyka pojawiła się oferta na duży pojedynek.

Klubowy kolega Israela Adesanyi i Alexandra Volkanovskiego rozpoczął zawodową karierę w 2011 roku jednak później miał pięcioletnią przerwę od startów. Oczywiście Ulberg toczył również walki w kickboxingu jednak w porównaniu do innych rówieśników walczących w MMA nie jest porozbijany.

Choć Carlos Ulberg zbudował dużą serię zwycięstw to nie ma jeszcze na rozkładzie żadnego znanego zawodnika. Ewentualna wygrana nad Hillem byłaby zatem największym skalpem „Black Jaga”.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments