capo na gromda 15

CAPO powraca po ciężkim nokaucie – weteran zawalczy na GROMDA 15!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2023

Capo powróci do ringu organizacji GROMDA. Piotr Półchłopek wraca, aby udowodnić że ostatnia porażka przez nokaut nie odebrała mu chęci do toczenia krwawych potyczek. Capo zawalczy na GROMDA 15!

Piotr Półchłopek walczy w organizacji GROMDA od pierwszej edycji. CAPO można zatem śmiało uznać za prawdziwego weterana walk na gołe pięści w Polsce. Półchłopek w ostatnim występie uległ Pawłowi Wereszyninowi. Gorilla ustrzelił CAPO, a ten opuszczał ring w kiepskim stanie po ciężkim nokaucie.

Teraz CAPO powróci, aby udowodnić, że ostatnia przegrana nie odebrała mu duszy i chęci do toczenia krwawych starć w organizacji GROMDA. Półchłopek wejdzie ponownie do ringu już 1 grudnia na gali GROMDA 15: Podziemny Krąg.

Organizacja w takich słowach zapowiedziała powrót CAPO:

Ciemno już, zaraz zgaśnie komuś światło. CAPO wraca do gry!

To nie plejada gwiazd czy pudelkowe szczekacze. To GROMDA, gdzie wchodzisz na grubo albo wcale. Uliczny wojownik, szybki i wściekły, jeden z pierwszych GROMDZIARZY… i cały czas w grze. Szacunek ludzi ulicy i starej charakternej gwardii.

Transmisja z GROMDA 15: Don Diego vs. GOAT odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments