Cage Warriors 113: Bartosz Fabiński pokonał Darrena Stewarta na punkty

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2020

W walce wieczoru gali Cage Warriors 113 zmierzyli się Bartosz Fabiński i Darren Stewart. Starcie „Rzeźnika” z „Dentystą” zakontraktowano w limicie kategorii średniej (-84 kg).

Początek rundy to szybkie zwarcie i klincz pod siatką. Polak wyprowadzał ciosy kolanami na korpus rywala. Większość odsłony przebiegała pod dyktando Bartosza Fabińskiego.

Druga runda to szybkie przeniesienie walki do parteru, gdzie Stewart próbował wpiąć gilotynę jednak Polak obszedł pozycję i uciekł z zagrożenia. Później mieliśmy metodyczną pracę i rozbijanie rywala ground and pound.

Stewart zaskoczył Fabińskiego na początku trzeciej rundy. Anglik spróbował przenieść walkę do parteru jednak Polak szybko wrócił do stójki. Rzeźnik szybko odgryzł się rywalowi i w prosty sposób obalił Stewarta. Darren Stewart spróbował wyjąć kimurę jednak duża ilość krwi, która wypływa z rozcięcia na głowie Polaka ułatwiła obronę Fabińskiemu. Kolejne obalenie Polaka! Koniec walki kolejna runda na konto Fabińskiego, sędziowie powinni zapunktować walkę 30-27.

Kilka ujęć z walki

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments