NEWSY

Były zawodnik WEC i UFC skazany na 5,5 roku więzienia

Pinterest LinkedIn Tumblr

Niestety doczekaliśmy się kolejnego w ostatnim czasie przypadku, w którym były zawodnik organizacji UFC trafi za kratki. Josh Grispi został skazany przez sędziego Richarda China na pięć i pół roku pozbawienia wolności. Zawodnikowi zarzucono 25 prób napaści oraz posiadanie kilku sztuk broni bez stosownego zezwolenia.

O sprawie zrobiło się głośno 4 września 2014 roku kiedy to Grispi złapał żonę za głowę i kilkukrotnie uderzył. Co ciekawe powodem miało być ukrywanie się żony za krzakami w przydomowym ogródku, a sprawa robi się jeszcze bardziej intrygująca, gdy uświadomimy sobie iż trzy dni przed tym zajściem jeden z członków rodziny powiadomił policję iż Josh znęca się psychicznie i fizycznie nad żoną.

To kolejny z przypadków jak jeden z topowych prospektów rozmienia swój talent na drobne i wyładowuje się na małżonce. Niedawno skazano fightera znanego szerzej jako „War Machine”, który pobił swą żonę Christy Mack. Koppenhaver, bo tak brzmi nazwisko zawodnika nie był może tak utalentowany jak Grispi ale z racji swojego przydomku i efektownego stylu walki był postacią bardziej rozpoznawalną.

Comments are closed.