Były trener Pudzianowskiego o walce z Mamedem! „On wie co ma robić”

S
0
Opublikowano: 16 listopada 2022

Były trener Mariusza Pudzianowskiego został zapytany o jego nadchodzący pojedynek z Mamedem Khalidovem. Przyznał, że jest to ciężkie zestawienie dla obu fighterów.

Już w grudniu na gali KSW 77 zobaczymy walkę dwóch legend polskiego MMA. Na zakończenie roku do klatki powróci Mamed Khalidov, który ma za sobą roczną przerwę. Ostatni raz oglądaliśmy go w starciu z Roberto Soldiciem, które niestety zakończyło się ciężkim nokautem.

Pudzianowski natomiast powraca po pojedynku z Michałem Materlą. Dla byłego strongmana skazywanego na porażkę miało być to największe wyzwanie w karierze, jednak rozprawił się z przeciwnikiem już w pierwszej odsłonie. Ustrzelił byłego mistrza potężnym podbródkowym.

Były trener Pudzianowskiego o walce z Mamedem

Od wielu lat do pojedynków Pudzianowski przygotowywał się pod okiem trenerów w WCA Arbiego Shamaeva oraz Anzora Azhieva. Byli oni jednak przeciwni pojedynkowi z Mamedem Khalidovem i były strongman wiedział, że jeśli zdecyduje się na takie zestawienie, to będzie musiał szukać nowych trenerów.

Tak też się stało. „Pudzian” zmienił klub i nie przygotowuje się już w Warszawskim Centrum Atletyki. W ostatnim wywiadzie dla InTheCage Shamaev został zapytany o to, czy zmiana trener odegra tutaj dużą rolę i czy były strongman jest samowystarczalny.

Przyznał, iż 10 lat pracy z tym samym sztabem mocno wchodzi do głowy i ciężko oczekiwać czegoś nowego ze strony Mariusza:

– Jest. Jest samowystarczalny oczywiście, że jest. Kto co by nie gadał, 10 lat pracy nie da się skreślić. Mariusz do każdej walki, w jakiej kategorii nie wyjdzie, on wie, co ma robić. Tego jestem świadomy, że nikt nie zrobi tam niczego nowego, po prostu jest to niemożliwe. Wiem, co on umie, co musi wykorzystać. Myślę, że też może wiedzieć i pamiętać.

– On jest kompletnym zawodnikiem. 13 lat poświęcić na ten sport, to jest dużo czasu. Jak zmieniasz trenerów, zapominasz co ze starym robiłeś. Tu jest 10 lat pracy, cały czas słyszysz te same słowa. To wbija się w mózg. Na pewno jest ważna gra trenerska, to jest nieuniknione. Możesz być najlepszym i jak nie ma jego narożnika, to zawsze idzie inaczej to wszystko.

Na koniec Shamaev podkreślił, że był bardzo przeciwny temu zestawieniu, jednak federacja, kibice czy sam Pudzianowski chcieli walki z Mamedem. Trener WCA nie ukrywa, że dla jednego i drugiego będzie to z całą pewnością trudny pojedynek.

Kursy bukmacherskie na walkę Khalidov vs Pudzianowski

Walkę Khalidov vs Pudzianowski, jak i całą kartę walk KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0