Były pretendent do pasa UFC typuje walkę Jones vs. Gane. Zaskakujący wybór? „Będzie za silny!”

S
0
Opublikowano: 30 stycznia 2023

Już na początku marca okaże się, kto zostanie nowym mistrzem wagi ciężkiej. Na UFC 285 o bezpański tytuł zmierzą się Jon Jones oraz Ciryl Gane.

Trzy lata – tyle wyniesie przerwa była króla dywizji półciężkiej od oktagonu. „Bones” jeszcze w 2020 roku pokonał Dominicka Reyesa w dość bliskim starciu. Niedługo później mógłby się spotkać z Janem Błachowiczem, jednak zdecydował się porzucić mistrzowski tytuł i spróbować sił w królewskiej kategorii wagowej. Jeszcze do niedawna wydawało się, że wkrótce ogłoszony zostanie pojedynek z Francisem Ngannou.

Kameruńczyk jednak nie dogadał się z federacją w sprawie nowej umowy i odszedł wakując swój pas. Nowy champion wyłoniony zostanie już 4 marca w starciu Jon Jones vs. Ciryl Gane. Obaj fighterzy prezentują kapitalne umiejętności stójkowe i choć dla „Bonesa” będzie to debiut w nowej dywizji, to wielu ekspertów jest przekonanych o tym, że poradzi sobie z „Bon Gamin”.

Swoje trzy grosze na ten temat dorzucił też Darren Till. Były pretendent do mistrzostwa kategorii półśredniej, a obecnie fighter dywizji do 185 funtów nie ukrywał zachwytu nad tym pojedynkiem oraz podkreślił, że zapasy Amerykanina mogą przeważyć w tym zestawieniu.

„Wow, co to będzie za walka!” powiedział „The Gorilla” w wywiadzie dla Basketball Insiders. „To bardzo ciekawe, bo Francis Ngannou sprowadził Gane do parteru, a Jones jest najlepszym zapaśnikiem w królewskiej kategorii wagowej, co dla mnie mówi bardzo dużo. Jones nie walczy głupio, nie pójdzie w wymiany z Gane, będzie mieszał płaszczyzny. Jon nie walczył szmat czasu, ale mimo tego okaże się za silny! Czeka nas świetna walka.”

Kursy bukmacherskie na walkę Jon Jones vs Ciryl Gane

Galę UFC 285, a w tym pojedynek o pas wagi ciężkiej Jones vs. Gane obstawisz i obejrzysz w całości na żywo u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.


-> Odbierz bonus na galę UFC 285 <-


Zostaw ocenę
0
0