były mistrz wskazał dwóch idealnych rywali dla poiriera

Były mistrz UFC wskazał dwóch idealnych rywali dla Dustina Poiriera

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2024

Niewykluczone, że Dustin Poirier wkrótce przejdzie na emeryturę. Takie rozwiązanie nie podoba się Danielowi Cormierowi, który wskazał dwóch idealnych rywali dla Poiriera.

Były mistrz organizacji UFC bardzo ceni talent i umiejętności Dustina Poiriera. Daniel Cormier jest przeciwnikiem tego by Diament kończył zawodową karierę. Popularny DC na swoim kanale na platformie youtube postanowił zasugerować ekipie American Top Team dwóch idealnych rywali dla Dustina Poiriera.

Cormier uważa, że Poirier jest wielką gwiazdą i może stoczyć jeszcze kilka kasowych walk z dużymi nazwiskami. Nie może zatem dziwić to, że Daniel wskazał dwa nazwiska, które cieszą się sporą popularnością i gale z ich udziałem zawsze dobrze się sprzedają.

– Nie wiem dokładnie co, ale to musi być coś dużego, żeby Dustin chciał ponownie zawalczyć. Alexander Volkanovski powiedział, że byłby chętny na walkę z Dustinem. Drugim nazwiskiem może być Colby Covington. Pomiędzy nimi od zawsze jest zła krew. Z przyjemnością zobaczyłbym te dwie walki.

Z kim powinien zmierzyć się Dustin Poirier?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments