oktagon mam 37

Bryczek i Pałasz szybko znokautowali rywali na gali Oktagon 37 w Ostrawie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2022

Dwóch Polaków znalazło się w rozpisce gali Oktagon 37. Wydarzenie odbyło się dziś w Ostravar Arena w leżącej 15 kilometrów od polskiej granicy Ostrawie. Obaj reprezentanci Polski walczyli na karcie wstępnej i zanotowali wygrane po szybkich nokautach.

Adam Pałasz (7-1) zmierzył się z Tadejem Dajcmanem (5-2). Zawodnik Rio Grappling Wrocław stanał zatem do boju z pogromcą Kamila Mindy. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Mający za sobą występy na galach FEN i ACA Pałasz był faworytem tego pojedynku. Polak udowodnił wyższość nokautując rywala w pierwszej rundzie.

Robert Bryczek (14-5) stanął w szranki z Algierczykiem Abdelem Rahmane Driai (7-1). Zawodnik z Bielska-Białej dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem. Bryczek rozpoczął zawodową karierę sześć lat wcześniej od „Silverbacka”. Dla Polaka była to już piąta walka dla organizacji Oktagon, niestety do tej pory zanotował na galach za naszą południową granicą zaledwie jedną wygraną.

Na całe szczęście Bryczek poprawił swój rekord w organizacji Oktagon MMA notując szybką wygraną po kapitalnym nokaucie. Abdel Rahmane Driai padł na matę niczym rażony piorunem!

Video z walki Pałasza pojawi się później.

Zostaw ocenę
0
0