brian ortega vs diego lopes na ufc 303

Brian Ortega vs Diego Lopes nowym co-main eventem UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 czerwca 2024

Brian Ortega i Diego Lopes spotkają się w co-main evencie gali UFC 303. Zestawienie zostało ogłoszone przez Danę White’a.

Informowaliśmy was już o tym, że Conor McGregor wypadł z rozpiski UFC 303, oraz że kontuzji kolana nabawił się Jamahal Hill. Te zmiany sprawiły, że karta walk gali UFC 303 mocno się zmieniła.

Matchmakerzy UFC podjęli zaskakującą decyzję by zestawić całkowicie nowy co-main event gali w Las Vegas. 29 czerwca w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie zmierzą się Brian Ortega i Diego Lopes.

Ogłoszenie tego zestawienia mocno zaskoczyło kibiców MMA. Brian Ortega jest notowany na trzecim miejscu w rankingu kategorii piórkowej. „T-City” wziął w lutym udany rewanż i poddał Yaira Rodrigueza w trzeciej rundzie. Ortega ma w rekordzie zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak Korean Zombie, Frankie Edgar, Cub Swanson i Renato Moicano.

Diego Lopes to zawodnik, który bardzo szybko wyrasta na nową gwiazdę organizacji UFC. 29-letni fighter w debiucie w najlepszej lidze MMA na świecie postawił trudne warunki niepokonanemu Movsarowi Evloevowi. Choć Lopes przegrał to zostawił po sobie dobre wrażenie, a w kolejnych trzech walkach odprawił rywali w pierwszej rundzie. Warto zaznaczyć, że Lopes w tych trzech występach spędził w octagonie łącznie mniej niż 5 minut.

Walka Brian Ortega vs Diego Lopes odbędzie się 29 czerwca na gali UFC 303 w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments