brian hooi ksw 76

Brian Hooi przed KSW 76: „Chciałbym zostać mistrzem wagi półśredniej”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 listopada 2022

Podczas gali KSW 76 do okrągłej klatki powróci efektownie walczący Brian Hooi, który ma za sobą świetny debiut w okrągłej klatce.

Brian Hooi po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w lipcu tego roku i zrobił to z przytupem. Podczas KSW 72 pokonał Michała Pietrzaka już w pierwszej rundzie boju. Starcie było tak efektowne, że zostało wybrane najlepszą walką wieczoru.

Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, ceni wysoko umiejętności Holendra.

– Brian to jeden z najbardziej ekscytujących zawodników ostatnich czasów – mówi Lewandowski – Jest artystą, a klatka jego płótnem. Jego debiutancki występ był swego rodzaju podpisem na dziele.

Brian Hooi ma na swoim koncie blisko 30 stoczonych pojedynków. Do tej pory walczył głównie w Europie, ale zbierał też doświadczenie w Indiach, Indonezji czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Bił się też nie tylko w MMA.

– Walczyłem w boksie, kickboxingu i starciach ulicznych – mówi Hooi. – Biłem się praktycznie w każdej możliwej formule. Teraz walczę dla KSW, co jest dla mnie wspaniałą okazją. Chciałbym zostać mistrzem wagi półśredniej.

Pełna rozmowa z Brianem jest dostępna pod linkiem

https://www.kswmma.com/news/4217

Zostaw ocenę
0
0