Brad Tavares

Brad Tavares wypada z UFC 283! Matchmakerzy szukają zastępcy.

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 stycznia 2023

Brad Tavares wypadł z rozpiski gali UFC 283, a matchmakerzy rozpoczęli poszukiwanie zastępcy, który będzie gotowy na to by wskoczyć do karty walk na 10 dni przed galą. Przedstawiciele UFC nie chcą by Gregory Rodrigues musiał zostać zdjęty z wydarzenia, które odbędzie się w kraju z którego pochodzi.

Choć nie znamy dokładnie przyczyny wycofania się Tavaresa z gali, łatwo możemy się domyślić, że chodzi o kontuzję. Brazylijczyk Rodrigues (13-4) jest dobrej myśli i wierzy w to, że przedstawicielom UFC uda się znaleźć nowego oponenta:

„Brad wypadł z gali, organizacja UFC zaczęła pracować nad tym by sprowadzić jakieś zastępstwo. Mam nadzieję, że im się to uda ponieważ jestem świetnie przygotowany do tej gali. Naprawdę byłem bardzo podekscytowany pojedynkiem z Bradem Tavaresem bo to mega doświadczony zawodnik. Nie dojdzie do tej walki na tej gali, ale może uda się ją zrobić w przyszłości. Co do UFC 283, jestem gotowy, czekam, kogo UFC mi znajdzie z tym zawalczę.”

Gregory Rodrigues wygrał sześć z siedmiu ostatnich walk, a jedyną porażką w tym czasie była przegrana po niejednogłośnej decyzji sędziów. Jako, że zawodnik walczy w kategorii średniej może być ciężko znaleźć odpowiedniego oponenta, który podejmie ryzyko i przyjmie kontrakt na to starcie. Ewentualnie organizacja może ściągnąć jakiegoś nowego fightera dla którego będzie to debiut w UFC.

Zostaw ocenę
0
0