Borek o walce Różański vs Babić. Długa przerwa okaże się problemem? „Z całym szacunkiem do Łukasza, ale…”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2023

Mateusz Borek zabrał głos w sprawie jutrzejszej walki o pas WBC. Nie ukrywa, że długa przerwa Łukasza Różańskiego może być problemem.

W main evencie sobotniego wydarzenia Łukasz Różański stanie do walki z Alenem Babiciem. Obaj pięściarze są niepokonani i niemal wszystkich rywali kończyli przed czasem. Polak nokautował 13 razy w 14 pojedynkach, natomiast Babić tylko jedno z 10 starć wygrał po decyzji sędziów.

Borek typuje walkę o pas WBC

Pojedynek w wywiadzie dla Super Expressu wytypował Mateusz Borek, który przyznał, że kluczowe znaczenie może mieć długa przerwa Różańskiego. Polak nie stoczył pojedynku od blisko dwóch lat, kiedy to w maju 2021 znokautował Artura Szpilkę.

Babić natomiast ostatnie starcie zwyciężył niecały rok temu. W maju zmierzył się z Adamem Balskim, którego pokonał po pełnym dystansie i werdykcie sędziów.

– Z całym szacunkiem do Łukasza, ale widziałem zawodników dużo lepszych, którzy sparowali, trenowali, a jednak wychodząc po długim okresie bez walki, byli inni. Byli niezdecydowani, brakowało im pewności siebie, takiej odwagi, aktywności. Natomiast byli tacy, którzy potrafią oszukać ten czas i wychodzą, jakby nigdy nic.

Borek odniósł się również do samych przygotowań pięściarzy. Babić sparował m.in. z czołowymi zawodnikami kategorii ciężkiej, co zdaniem dziennikarza mogło nie być najlepszym pomysłem:

– Biorąc pod uwagę styl Babicia, to myślę, że trochę odporności i zdrowia mógł stracić. To dobrze wygląda Whyte, Joshuą, Fury, Joyce i inni. Natomiast jak popatrzysz na warunki fizyczne, sposób boksowania, deficyty ofensywne i defensywne i wyobrazisz sobie, że przyjął trochę bomb, no to można mieć nadzieję, że coś tam zdrowia ukruszyło się. (…) Ta walka jest ciekawa, bo skończy się przed czasem. Jestem z Podkarpacia, życzę Łukaszowi, żeby miał swój dzień, żeby miał swoją chwilę.

Kurs 125.0 na wygraną Łukasza Różańskiego!

Mistrzowski pojedynek o pas WBC, jak i inne walki z karty, możesz obstawić tylko i wyłącznie na stronie legalnego bukmachera STS. Dla nowych użytkowników bukmacher oferuje specjalny bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych! To nie wszystko, gdyż możesz postawić także pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się tutaj, wykonać depozyt i obstawić pierwszy kupon.

Legalny bukmacher STS przed walką Różańskiego z Babicem wystartował ze specjalną promocją, dzięki której kurs na wygraną Polaka zamiast 2.00 wynosi aż… 125.0! Dzięki temu stawiając zaledwie 2 zł będziesz mógł otrzymać bonus o wartości aż 250 zł. Poniżej wyjaśnienie, jak skorzystać z promocji przygotowanej przez STS.

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym FANSPORTU
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj z konta depozytowego pierwszy zakład SOLO z oferty przedmeczowej obejmujący wytypowanie walki Różański – Babić
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną z kuponu otrzymasz również extra bonus o wartości 250 zł!

-> Odbierz bonus i obstaw wygraną Łukasza Różańskiego

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments