Bonusy po gali UFC w Rijadzie

Bonusy po gali UFC w Rijadzie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2024

Organizacja UFC przyznała bonusy po gali w Arabii Saudyjskiej. Czterech zawodników zgarnęło dodatkowe pieniądze dzięki efektownym wygranym.

Oficjele organizacji UFC postanowili przyznać wyłącznie cztery bonusy po gali w Rijadzie. Pierwsza gala najlepszej ligi MMA na świecie w Arabii Saudyjskiej obfitowała w emocjonujące pojedynki jednak mimo to nie przyznano bonusu za walkę wieczoru.

Oznacza to, że wynagrodzono dodatkowo zawodników wyłącznie w kategorii „występ wieczoru”. Kto zapracował na bonus wysokości 50 000 dolarów?

Dodatkowa kasa oczywiście padła łupem Roberta Whittakera, który w walce wieczoru znokautował Ikrama Aliskerova. Bonus powędrował również na konto Volkana Oezdemira, który posłał na deski Johnny’ego Walkera. Bogatszy o dodatkowe 50 tysięcy został również Sharabudtin Magomedov, który pokonał Antonio Trocoliego.

Największym zwycięzcą całego wydarzenia jest jednak Felipe Lima. 26-letni mistrz został zwolniony przez Oktagon MMA z obowiązków kontraktowych by móc wskoczyć do rozpiski gali w Rijadzie jako późne zastępstwo. Utalentowany zawodnik udusił Muhammada Naimova w trzeciej rundzie i został nagrodzony bonusem!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments