KSW 85 nowy sącz bonusy

Bonusy po gali KSW 85: Parnasse vs. Ruchała [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Federacja KSW przyznała bonusy po gali KSW 85 w Nowym Sączu. W walce wieczoru doszło do pojedynku unifikującego pasy mistrzowskie kategorii piórkowej, a zmierzyli się w nim Salahdine Parnasse oraz Robert Ruchała. Kto zgarnął bonusy za KSW 85?

Federacja KSW w ostatnich dniach dość aktywnie ruszyła z ogłoszeniami kolejnych zestawień na gale KSW 86 oraz KSW 87. Ogłoszono między innymi zestawienia: Szczepaniak vs. Gralak i Piwowarczyk vs. Sudolski, do których dojdzie na gali we Wrocławiu. Pojawiła się także informacja o walce Szymański vs. Brichta na gali KSW w czeskim Trzyńcu.

Poza ogłoszeniami kolejnych zestawień przyszedł także czas na wyłonienie zwycięzców bonusów za galę KSW 85 w Nowym Sączu. Kto zgarnął dodatkową kasę za najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę wieczoru? Nim przejdziemy do nazwisk zwycięzców przypominamy gdzie można obstawiać galę KSW 86 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez federację KSW.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Bonusy po gali KSW 85:

Federacja KSW w specjalnym materiale video zaprezentowała nazwiska zwycięzców bonusów za galę KSW 85 w Nowym Sączu.

Zwycięzcy bonusów:

  • Poddanie wieczoru – Ibragim Chuzhigaev
  • Nokaut wieczoru – Salahdine Parnasse
  • Walka wieczoru – Kamil Szkaradek vs. Patryk Surdyn
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments