NEWSY

Bonusy po gali FEN 11 rozdane

Pinterest LinkedIn Tumblr

Federacja Fight Exclusive Night przyznała bonusy pieniężne po gali FEN 11 Warsaw Time za walkę wieczoru, najlepszy nokaut i najlepsze poddanie. Nagrodzeni zostali Roman Szymański, Marian Ziółkowski, Adrian Błeszyński i Paweł Żelazowski.

Bonus za najlepsze poddanie otrzymał Paweł Żelazowski – reprezentant klubu Dziki Wschód Biała Podlaska już w 53. sekundzie walki z Albertem Odzimkowskim efektowną balachą z pleców nie tylko zakończył przed czasem ten pojedynek, ale wywalczył sobie również prawo walki o pas mistrzowski federacji FEN w kategorii półśredniej.

Bonus za najlepszy nokaut powędrował do Adriana Błeszyńskiego – zawodnik Sportowego Zagłębia Sosnowiec w drugiej rundzie walki undercard potężnym lewym sierpowym posłał na deski Tomasza Lepiarskiego, odnosząc trzecie z rzędu, a przy tym najbardziej efektowne zwycięstwo w swojej zawodowej karierze.

Bonus za walkę wieczoru trafił do Romana Szymańskiego i Mariana Ziółkowskiego, którzy w pięciorundowej walce wieczoru zafundowali kibicom pasjonujące widowisko, tocząc zacięty bój o pas mistrzowski federacji FEN w wadze lekkiej. Jednogłośną decyzją sędziów punktowych tytuł zdobył zawodnik Poznańskiej Akademii Linke Gold Team.

Comments are closed.