Bohdan Gnidko po KSW 77

Bohdan Gnidko po XTB KSW 77 zdradził ile ma jeszcze walk w kontrakcie z federacją!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 w Gliwicach Bohdan Gnidko i Mădălin Pîrvulescu waylczyli o utrzymanie zera przegranych w rekordzie. Górą w starciu półciężkich był Ukrainiec, który ustrzelił Rumuna high hickiem, a następnie dobił bezbronnego rywala ciosami. Co Gnidko powiedział po wygranej walce?

Bohdan Gnidko po raz kolejny udowodnił, że w stójce jest bardzo niebezpieczny i potrafi upolować rywala. Na korzyść Ukraińca przemawia również fakt, że kończy swoje walki nie tylko efektownie, ale również szybko co wprawia publiczność w ekscytację.

Przebojowo walczący Gnidko po wygranej nad Damianem Piwowarczykiem dopisał do rekordu zwycięstwo nad Madalinem Pirvulescu. Tym samym Bohdan ma już na koncie dwie wygrane w okrągłej klatce KSW.

Co zawodnik z Kijowa powiedział po wygranej na XTB KSW 77?

„Bardzo serdecznie dziękuję za gratulację, cieszę się że odniosłem dziś zwycięstwo. W tej wadze 1-2 ciosy i może wydarzyć się wszystko. Nie dążyłem do szybkiego nokautu, najważniejsze było odniesienie zwycięstwa. Nie liczy się czas, tylko wejście do klatki i zrobienie wyniku. Mam jeszcze na pewno dwie walki w kontrakcie z federacją KSW, bardzo mi się podoba występowanie przed Polską publicznością i wsparcie fanów. Co do następnej walki to będziemy dogadywali wszystko z Wojsławem Rysiewskim, dyrektorem sportowym KSW.”

Bohdan Gnidko nokautuje Madalina Pirvulescu.

Zostaw ocenę
0
0