Blisko tragedii na UFC 289! Fani omal nie przygnietli wychodzącego zawodnika! [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 11 czerwca 2023

W historii UFC nigdy nie doszło do odwołania walki podczas wychodzenia zawodnika… i na szczęście utrzymało się to po minionej gali. Wydarzenia w kanadyjskiej arenie mogły mieć jednak różny skutek.

W związku z wiadomą sytuacją w ostatnich kilku latach największa organizacja MMA na świecie musiała ograniczyć się wręcz do kilku wybranych hal, gdzie mogła organizować swoje eventy. Gdy wszystko się unormowało, a rządy znosiły kolejne obostrzenia czekano tylko, aż UFC wróci do Kanady.

W końcu oficjalnie, po 4 latach Dana White i spółka wyjechali na północ od USA. Choć czasy GSP, czy Rory’ego MacDonalda dawno przeminęły, to tamtejsi kibice raz jeszcze udowodnili, że potrafią zgotować fenomenalną atmosferę. Jak podkreślał Jon Anik na komentarzu, fani przekazywali wszystkim z organizacji swoją energię przez cały tydzień.

Eskalacja oczywiście miała nastąpić w Rogers Arenie w Vancouver. Na UFC 289 wystąpiło łącznie 6. Kanadyjczyków i co niezwykle istotne – wszyscy odnieśli sukces. Jeden z nich mógł jednak w ogóle nie pojawić się w oktagonie.

Mike Malott zaledwie po raz trzeci wychodził do klatki, niemniej był też trzecią walką od końca karty. Rozgrzana publika głośno wyrażała wsparcie dla swojego rodaka, nim ten wyszedł do Adama Fugitta. Amerykanin czekał już na oponenta, gdy ten musiał wykazać się nie lada refleksem!

Otrzymawszy sygnał od członka ekipy produkcyjnej Malott rozpoczął swój marsz w kierunku oktagonu. Wielu kibiców bardzo chciało przybić mu piątkę, przez co wychylali się przez barierkę. Ta w końcu pod naporem wielu osób nie wytrzymała i wszyscy po lecieli na „Propera”! Temu na całe szczęście nic się nie stało. Co więcej, udało mu się poddać Adama Fugitta w 2. rundzie.

Poniżej opisywana sytuacja z wyjścia Mike’a Malott do oktagonu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments