Jan Błachowicz odpowiedział Usmanowi chce walki

Błachowicz odpowiedział Usmanowi, szykuje się walka byłych mistrzów UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2024

Jan Błachowicz odpowiedział na niedawne słowa Kamaru Usmana. Polak jest gotowy na starcie z Nigeryjczykiem.

Kamaru Usman w trakcie rozmowy z Henrym Cejudo wspomniał zakulisowy face-off z Janem Błachowiczem, do którego doszło przy okazji UFC 276.

Były mistrz UFC w kategorii półśredniej nawiązał do warunków fizycznych i swojej muskulatury chełpiąc się faktem, że wyglądał na nabitego mięśniami nawet stojąc oko w oko z Błachowiczem.

– Widziałeś mnie wtedy? Widziałeś moją łapę obok jego? Stary, wszyscy mówili, że jest dużym półciężkim, ale byłem przy nim naprawdę napakowany. Mówię ci. Gdybym wtedy nie uważał, że jestem w stanie poradzić sobie w półciężkiej, to bym o tym nie myślał.

Nie mówię, że wyszedłbym z nim na wymianę w stójce. Zmęczenie zmienia nas wszystkich w tchórzy, więc jak kogoś trochę zmęczysz… Możliwe, że wyglądałbym na jego tle jak Mike Tyson. Dlatego podobało mi się to zestawienie. A widziałeś, nie byłem przy nim mały.

Błachowicz odpowiedział Usmanowi

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Jana Błachowicza, który dostrzegł nagranie z wypowiedzią Usmana i krótko skomentował temat.

Okazuje się, że Jan Błachowicz chętnie wejdzie do octagonu z Usmanem, szykuje się nam zatem walka dwóch byłych mistrzów UFC.

– Kamaru jeśli wciąż czujesz się tak jak wtedy, to zróbmy to. Będę gotowy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments