Błachowicz komentuje dyskusje o składzie narożnika na UFC 291: „Kiedyś nikogo nie miałem i nikt się tym nie przejmował”

S
0
Opublikowano: 12 lipca 2023

Za niewiele ponad 2 tygodnie Jan Błachowicz wróci do oktagonu UFC, gdzie przywita w dywizji półciężkiej Alexa Pereirę. Tym razem spod klatki Polak nie usłyszy jednak porad od Roberta Złotkowskiego.

-> Graj i oglądaj Błachowicz vs Pereira na żywo!

„Cieszyński Książę” ma sporego pecha przy okazji ostatnich występów. W grudniu na pojedynek z Ankalaevem nie mógł z nim się udać Anzor Azhiev, główny trener WCA. Nie dostał on wizy do USA, w związku z czym nie mógł wspierać swojego zawodnika podczas walki, która zakończyła się niejednogłośnym remisem.

Teraz z kolei na UFC 291 zabraknie Roberta Złotkowskiego. Wieloletni szkoleniowiec Błachowicza musiał przejść operację, która wyklucza go z dalszego fizycznego udziału w przygotowaniach Polaka. Janek w rozmowie z InTheCagePL przyznał, że nie może narzekać na zastępstwo, a tym bardziej przejmować się brakiem trenera w narożniku.

„Jest Michał Mankiewicz, który jest kompletnym zawodnikiem, będzie tam, więc ja się nie martwię. Też nie chcę zacząć myśleć 'o Jezu, co będzie!’, bo mi to tylko przeszkodzi. Zrobiliśmy ze „Złotym” tyle roboty i do tej walki, plus jeszcze… Wiesz, to nie jest tak, że ci to zniknie, że teraz 2 tygodnie z Robertem nie potrenuję i nagle zapomnę jak się uderza.”

Sam skład narożnika Błachowicza jest tematem wielu dyskusji. W Salt Lake City polskiego fightera nie będą wspierać szkoleniowcy od parteru, co jest całkiem zrozumiałe – Alex Pereira to zawodnik typowo stójkowy. Sam Cieszynianin ma dość dywagacji i odpowiedział kibicom:

„Kurde, na siłę czegoś szukamy. W narożniku są ci, którzy mają być, którym ufam i którzy chcą, żeby byli. Skład narożnika nagle stał się takim wiesz, tematem tabu… Kiedyś z Dorotą tylko poleciałem na walkę, nikogo nie miałem w narożniku i nikt się tym nie przejmował. I walkę wygrałem.”

„Spokojnie, ludzie, nie panikujcie. Troszeczkę wiary, bo jak tak będziecie wątpić, się zamkniecie w klatce, to nigdy nie wyjdziecie z tego komputera. Będziecie siedzieć, marudzić, szukać dziury w całym. Bez sensu, szkoda zdrowia i energii.”

UFC 291: Błachowicz vs Pereira – Kursy bukmacherskie

Pojedynek Błachowicz vs Pereira obstawić i obejrzeć na żywo możecie u bukmachera eFortuna.pl. Grając jakikolwiek kupon za dowolną stawkę otrzymacie dostęp do Fortuna TV, gdzie cała gala UFC 291 transmitowana będzie zupełnie za darmo! Zakładając konto otrzymacie też fenomenalną ofertę powitalną z bonusami o wartości ponad 600 zł.

Za udzielenie wszystkich zgód na nasze konto gracza wpłynie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: trzy pierwsze zakłady obstawimy BEZ RYZYKA! Wartość pierwszego z nich to 100 zł, drugiego to 200 zł, a trzeciego 300 zł. Jeśli kupony okażą się trafne – otrzymujemy wygraną. Jeśli nie – stawka wraca na konto gracza!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments