Francis Ngannou

BKFC złoży ofertę Francisowi Ngannou

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2023

David Feldman, prezes organizacji BKFC jest kolejnym po przedstawicielem dużej organizacji, który zapowiedział, że złoży ofertę Francisowi Ngannou. Tym samym BKFC dołącza do Bellatora i PFL w wyścigu po podpis mistrza UFC w kategorii ciężkiej.

David Feldman, prezes organizacji BKFC w rozmowie z dziennikarzami MMAJunkie zdradził, że organizacja ma plany wobec Ngannou.

„Jesteśmy bardzo zainteresowani Francisem Ngannou i chcielibyśmy by dołączył do naszej mocno rozbudowanej kategorii ciężkiej. Włączamy się do walki o kontrakt i wierzę, że nasi fani będą mogli zobaczyć Francisa w naszym ringu.”

36-letni Ngannou od lat wypowiadał się pozytywnie na temat startów w boksie, przez ten czas nigdy jednak nie wspomniał o walkach na gołe pięści. W ostatnich latach BKFC kontraktowało byłych zawodników UFC jak Paige VanZant, Ben Rothwell, Mike Perry czy Diego Sanchez. Ponad to w ringu BKFC walczył między innymi Michael „Venom” Page, zawodnik organizacji Bellator.

Ngannou wciąż publicznie nie skomentował rozstania z najlepszą ligą MMA na świecie i niewykluczone, że plany Francisa poznamy dopiero w momencie ogłoszenia na temat podpisania umowy z nowym pracodawcą.

Zostaw ocenę
0
0